Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Iowa parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Ajovoje

Ajova Amerikoje šiaurėje yra Minesotos valstija, į vakarus - Nebraska ir Pietų Dakota, į pietus iš Misūrio, o rytuose - Wisconsin ir Illinois.

Kai kas nors ieško savybių pardavimui Ajovoje, tai, ką jis įsivaizduoja, yra kviečių laukai, iš tikrųjų Hawkeye valstija turi turtingiausių šalies žemių, todėl ji yra žemės ūkio elektrinė. Su daugiau nei 30 milijonų hektarų žemės ūkio naudmenų ir daugiau nei 92 000 ūkių Iowa veda tautą kukurūzų, sojos, kiaulienos ir kiaušinių gamyboje. Dar įspūdingiau yra tai, kad Iowa ūkininkas visame pasaulyje tiekia vidutiniškai 154 žmones, o valstybė teikia 7% šalies maisto.

Jūs negalite žinoti, kad Ajova žemės ūkis taip pat yra glaudžiai susijęs su žaliosios energijos ekonomika, nes valstybė yra pirmasis atsinaujinančiųjų degalų, etanolio ir biodyzelino gamybos ir pirmasis vėjo energijos gamybos sektorius. žemės ūkiui - 28%. Vis dėlto, nepaisant šių įrašų, aukščiausios klasės produktai yra traktoriai, pagaminti metalai, įskaitant orlaivius, variklio dalis ir perdirbtus maisto produktus.

Ajova gyvena „Microsoft“, „Google“ ir „IBM“ duomenų centruose ir turi daugiau nei 76 000 žmonių, dirbančių technologijų srityje, ir Ajovos ekonomika yra įvairesnė nei pagalvoti.

Amerikoje „Heartland“ įsikūrusioje Ajovoje yra dvi didžiausios šalies upės: Misisipė į rytus ir Misūris į vakarus. Jis ribojasi su šešiomis valstybėmis Midwest: Minnesota, Wisconsin, Illinois, Missouri, Nebraska ir South Dakota. Pagal dydį Iowa pagal teritorines teritorijas ir pagal gyventojų skaičių - 26 vietą šalyje, o daugiau kaip 3 milijonai žmonių. Švietimo srityje daugiau nei 90 proc. Iowos baigė vidurinę mokyklą, įdėjusi ją

Parduodamų nekilnojamojo turto kainos Iowoje svyruoja priklausomai nuo to, kur norite gyventi. Ajova yra vienas iš brangiausių miestų. Jo turtingesnė priemiesčio kaimynystė „Swisher“ turi didžiausią vidutinę namo vertę valstybėje. Ajova, kaip ir bet kuri kita nekilnojamojo turto rinka, yra neprognozuojama ir gali lengvai plisti kas mėnesį, kas savaitę ar net kasdien.

Valstybė nukentėjo dėl parduodamų nekilnojamojo turto trūkumo Ajovoje už prieinamą kainą. Nors jie mano, kad per metus didėjant pasiūlai, vidutinė nekilnojamojo turto kaina pradės susilpnėti, bendras tiekimas vis dar bus nepakankamas. 2017 m. Namų augimo tempai sudarė 6 proc. Tačiau šis skaičius sumažės, jei išsipildys ekspertų prognozės. Atrodo, kad 2018 m. Iowoje parduodamų nekilnojamojo turto kainos padidės 4%. Iowos nekilnojamojo turto rinkos palūkanų normų padidėjimas yra ne nauja prognozė. Atrodo, kad kiekvienais metais šis ekspertas suranda vietą. Tačiau atrodo, kad tai gali tapti realybe 2018 m.

Nors nėra garantijos, kad būsto paklausa patenkins ateinančių metų paklausą, atrodo, kad kainos gali stabilizuotis. Tai reiškia gerus dalykus naujausių pirkėjų grupėms rinkoje.

Nors Des Moines nėra panašus į kitus didelius miestus, tokius kaip Sietlas, ji turi gana stiprią ekonomiką ir yra miestas, kuriame daug pirkėjų ieško nekilnojamojo turto pardavimui Ajovoje. Kadangi „Des Moines“ yra gera vieta pradėti verslą, ji matė žmonių antplūdį ir siūlo būsto patogumo lygį, kurio negalima rasti kitose JAV dalyse. Apskritai, Des Moines nekilnojamojo turto rinka Ajovoje, nors ir ne taip, kaip ir kitose šalies dalyse, yra labai greita.

Cedar Rapids yra didesnis vidutinio dydžio miestas, esantis Ajovos valstijoje. Cedar Rapids, turintis 131 127 žmonių ir 28 apylinkes, yra antras pagal dydį bendruomenė Iowoje ir yra gera vieta ieškoti nekilnojamojo turto, parduodamo Ajovoje.

Namų kainos Cedar Rapids yra gerokai mažesnės už šalies vidurkį. Cedar Rapids namų įvertinimas per pastaruosius dešimt metų buvo didesnis nei vidutinis.

Vienas labai svarbus dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad tai yra vidutinis miesto įvertinimo lygis. Individualūs Cedar Rapids rajonai skiriasi savo investicijų potencialu, kartais daug.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 9552

Parduoda Namas, Iowa, Adair County, Des Moines, Des Moines

107,225.00EUR
Parduoda
Namas

114 m²
....
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB